درباره ما

شرکت اپسان یک سازمان چابک و خلاق در زمینه تولید انواع پلاستیک های صنعتی و مهندسی با کارایی بالا است که در خصوص  ترکیبات PPA  ، PBT ، PET ، PBT/PET ،PA/ABS  ، PBT/ASA و بویژه PA6  و  PA6,6  به مشتریان خود راه حل های ویژه ای ارائه می دهد.

این شرکت با بیش از 40 سال تجربه ، در همه صنایع مرتبط با زندگی شما ، محصولات جدید ، قابل اعتماد ، کارآمد ، پایدار و سازگار با محیط زیست را تولید می کند. از جمله این صنایع میتوان  برق ، لوازم سفید ، دفاع ، کشاورزی ، بهداشت و بویژه خودروسازی را نام برد .

شرکت اپسان با تمرکز بر کاهش انتشار و نیز پایداری کربن درطبیعت ، از طریق منابع انسانی مجرب خود ، مسئولیت پذیر و حساس عمل نموده و از طریق روحیه نوآوری ، به توسعه مستمر اهمیت ویژه ای می دهد . این شرکت با دو مجموعه تولیدی در ترکیه ، 5 دفتر و یک مرکز لجستیک دراقصی نقاط دنیا ، سالانه 45،000 تن محصول را در یک محیط سرپوشیده به مساحت23،000 متر مربع تولید می نماید .

این شرکت قادر است با مشارکت در صنایع مختلف و با ایجاد برنامه های کاربردی ، با حجم سفارشات مختلف ، از نمونه های آزمایشی گرفته تا تناژ بالا ، محصولات خود را به مشتریان محترم ارایه نماید . این محصولات با فناوری های پیشرفته و اتوماتیک ، با استفاده از اکسترودرهای دو مارپیچ از قطرهای 26 تا 70 میلیمتر همراه با تکنولوژی روز دنیا در زمینه توزین و ترکیب افزودنی های مختلف ، تولید شده و توسط سرمایه گذاری های 4 جانبه پشتیبانی می شوند.

چشم انداز

تبدیل شدن به یک شرکت بین المللی که راهکارهای خلاقانه ای در زمینه “پلاستیک های مهندسی” ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر ..

ماموریت

مراودات مختلف با مشتریان محترم جهت پاسخگویی به نیازهای ایشان در زمینه “پلاستیک های مهندسی” در چارچوب فلسفه بهبود مستمر ، احترام متقابل و حفظ محیط زیست.

اطلاعات بیشتر ..

“ما به پایداری همه منابع طبیعی اهمیت داده و دوست دار طبیعت و محیط زیست هستیم.”